Republica Mazzei Hotel
Republica Mazzei Hotel tilbyder sine gæster en komfortabel indkvartering i São Paulo.
Indkvarteringen ligger i São Paulo, 15 minutters gang fra metrostationen Tucuruvi. Padre Bento-teatret kan nås på 15 minutters kørsel fra hotellet. Det nærmeste busstoppested er Avenida Doutor Antonio Maria Laet, 450, kun 350 meter væk.
Der er flere restauranter i nærheden, såsom Pizzaria Mazzei og Recanto Zona Norte.
- Lufthavne
- Congonhas21 km
- Togstationer
- Terminal Rodoviario do Tietê6 km
På hotellet
General
- Wi-Fi
- Kæledyr ikke tilladt
Måltider og drinks
- Køkkengrej/ Køkkenredskaber
På værelset
- Fladskærms TV
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- ✈
Hvor langt er Congonhas fra et Republica Mazzei Hotel?
Congonhas lufthavn og et Republica Mazzei Hotel er adskilt af 25 km afstand. - 🚗
Hvor kan jeg efterlade mit køretøj under opholdet i det Republica Mazzei Hotel?
Det Republica Mazzei Hotel giver en en parkeringsplads til at parkere din bil ved. - 🕗
Hvornår skal vi tjekke ud fra vores værelse i Republica Mazzei Hotel?
Kunder bør tjekke ud fra Republica Mazzei Hotel ved 13:00. - 💵
Hvor meget koster det at reservere et værelse i det Republica Mazzei Hotel?
Den gennemsnitlige pris for et værelse på det Republica Mazzei Hotel er 28$ For specifikke oplysninger bedes du kontakte hotellets personale.